“Beslenme ve Diyetetik” yazısına 24 yorum yapılmış:

 1. 1
  zeynep

  çok yüksek yaa


 2. 2
  abdullah

  bbiraz dahasöysek olsun yaaaa bunlar ne::::::::::desem yanlışsöylemiş olurum puanlar biraz düşsün beeeeeeeeeeeeeeeeee


 3. 3
  Deniz

  beslenme ve diyetetik bölümünün geleceği pek parlak değil.mesleğin yasası yok.birçok 2 yıllık bölümden bu bölüme geçiş yapan var.hemşirelikte okuyup çift anadal yapan var mesela yeditepede oluyor.ben çok iyi araştırdım atamasıda çok değilmiş.bu yüzden bu bölümden vazgeçtim.fizyoterapi ve rehabilitasyon bölümünü yazıcam.bu bölümle ilgili çok güzel bilgiler edindim çünkü.umarım FTR olur.


 4. 4
  Alperen

  bu siteye güvenmeyin derim hersey istanbul arel üniversitesi % 50 burslu 32 bin le kapatmıs burda 44 bin yazıyo.. bu nasıl iş ?


 5. 5
  bayan tavsiye

  sen önce düzgün yazmayı öğren beeeeeee :DD


 6. 6
  derya

  diyetisyenliğe hangi bölümlerden geçiş yapılabiliyor ve nasıl oluyor


 7. 7
  kübra

  hemşirelik okurken kim beslenme ve diyetetik okuyor o kadar kolaymıymış.insanlar neden üni sınavına o kadar çalışıyor ki o zaman iki yıllık bir bölüme gidip diyetisyen olsunlar diyetisyenlik okuyorum hiç iki yıllıktan geçen duymadım.


 8. 8
  bilgi

  Diyetisyenlik için hangi ünv iyidir ? Bilginiz var mı ?


 9. 9
  merve

  hacettepeyi tavsiye ederim bilgi 🙂


 10. 10
  emir

  bu mesleğin maaşıortalama ne kadar bilen varmı


 11. 11
  mercan

  bu meslekte en iyi üniversite hangisi


 12. 12
  merve

  bu meslekte ıyı okulun onemı yok maası devlette doner sermaye ıle bırlıkte 2.5 bın lıraya kadar cıkıyor ozelde ne kadar kazanacagın senın aktıflıgıne baglı


 13. 13
  Esra

  bilip bilmeden konuşmayın lütfen!!bu mesleğin içindemisinizde böyle konuşuyorsunuz?ben bu bölümü okumaktayım ve daha hiç 2 yıllıktan bu bölüme geçebileni duymadım sen baya bir yanlış araştırmışsın.ayrıca geleceği çok parlak mesleklerden biri.yine sınava girsem yine beslenme ve diyetetik seçerim


 14. 14
  harun

  salakmısınız ne ne geçişi diş hekimliği ile aynı alan bölüm de geçiş yok


 15. 15
  naz

  ben ne olacagımmmmmm


 16. 16
  feyza

  ama özelde çalışacaksan okudugun univ. bir hayli onemli tabi..


 17. 17
  Meryem

  Puanlar çok yüksek peki bu mesleğin geleceğini nasıl görüyorsunuz? 5 sene sonra iş bulma sıkıntısı yaşanabilir mi?Hangi bölümlerden beslenme ve diyetetik bölümüne geçiş var?


 18. 18
  ayşe

  benim ygs2 sıralamam 180 bin mf 3 ten özel beslenme ve diyetetik bölümüne gitmeyi düşünüyorum acaba lys den hangi dersten kaç soru yapmam gerekiyor. yardımcı olursanız çok sevinirim .


 19. 19
  gizem

  kesinlikle.sakın buna göre tercih yapmayın.


 20. 20
  Büşra

  helaaaal


 21. 21
  Emreduymaz

  Gıda teknikerliginden geçiş var dgs ile( sanlıurfa myo gıda teknikerliginden mezun arkadasım) ankara ünv beslenme diyetisyenlik bölümünü kazandı.


 22. 22
  gamze

  cusunuzz bu nasıl puan boyleee .. 😀 ınırınız bıraz lutfen hayallerımle oynamayınız sızzz kımm soızsınızkı bızen bu kaar puan ıstıyosunuz 😀 ç:D


 23. 23
  güler

  Aynen gida teknikerliginden gecis var diyetsyenlge ve gida muhendslgne gececek olanlarn hepside saglik sektoru oldgu icin dyetsyenlge gidiyor zaten


 24. 24
  özge

  2 senelik bir diyetisyen olarak diyorum ki atamalar bitme noktasında. kaç bin kişi giriyor bölüme atama sayısı 64 tü bu yıl. özelde de 15000 liradan fazla veren yer çok çok az.


Sayfaya yorum yazınız

Yorumunuzu aşağıdaki kutuya yazınız ve Gönder'e tıklayınız.