“Sağlık Yönetimi” yazısına 9 yorum yapılmış:

 1. 1
  yasin aydın

  mer. ben yenı yüzyıl saglık yonetimi bolumunbde okumayı dusunuyorum tam burslu bılgısı olna cevap yazsın


 2. 2
  nesli

  bence kesinlikle isnbl medipolu terch etmelsnız yasin bey bende burayı tercih etmeyi düşünüorum eğitimi çokk gzelmiş öle bilgiler aldım üniverstyle de grüştüm iş imkanları olanakları çok güzel..


 3. 3
  peri

  ben lise son sınıf okuyorum.tm öğrencisiyim.bu bölümü yeni duydum.bu bölümün iş olanakları ve puanla ilgili bana yardımcı olurmusunuz.


 4. 4
  sevgi

  yasin bey bana ulaşırsanız benimde sorum olacak


 5. 5
  armağan arıcan

  merhaba nesli bana sağlık yönetimi hakkında bilgi verirmisiniz birkaç bölüm var sağlık yöneticiliği,işletmeciliği,sağlık idaresi gibi, aralrında ne fark var ,hangisinin önü açık bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim teşekkürler.


 6. 6
  ece

  ben 72 binlerdeyim sağlık yönetimi için hangi ünv. olur? Yardımcı olurmusunuz ?


 7. 7
  sağlık mı!!!!

  arkadaşlar mezun biri olarak tavsiye etmem neden mi. iş imkanı yok memurluk düşünenler 2013/1 kpss atamalarının taban puanlarına baksın 1 kişi sağlık yönetimi alımı yok.


 8. 8
  sağlık mı!!!!

  yazmayın arkadaşlar. kpss 2013/1 atamalarına bakın bir kişi bile almıyor git iktisat işletme oku mezun biri olarak yakmayın kendinizi. özele gidip hangi meslekle başvuracaksınız ben sizin hastanede müdür olmaya mı geldim diyeceksiniz buna sizde inanmıyorsunuz her halde. gelecek için ne olur bilmem bize de gelecekte iyi olacak diyorlardı mezun ve işsizim karar sizin tabi ki kimse bize silah zoruyla yazdırmadı ama biz yandık siz yanmayın diye diyorum.


 9. 9
  furkan

  usta sen hangi uni den mezunsun.


Sayfaya yorum yazınız

Yorumunuzu aşağıdaki kutuya yazınız ve Gönder'e tıklayınız.