“Uçak Mühendisliği” yazısına 20 yorum yapılmış:

 1. 1
  uçak

  uçak mühendisliği nasıl bir bölüm. dersler nasıl. tavsiye edermisiniz


 2. 2
  gurur

  tutuyorsa neyi bekliyorsun. düşünmeden git ?


 3. 3
  dila

  çokta matrak değil birkaç sene iş arar çok ucuza çalışırsın.


 4. 4
  umut

  bence öyle değil dila. ben itü-uçağı çok istiyorum inşallah önümüzdeki sene kazanıcam. itü uçakta okuyan birisi ya da bilgisi olan biri daha ayrıntılı bilgi verebilir mi acaba bana?


 5. 5
  sercan

  size tavsiyem kazanabiliyorsanız düşünmeden gidin zor olsada harika bir bölüm kendinizi 4 yıllıgı bitirdikten sonrada geliştirebileceğiniz bir bölüm o zaman alabileceğiniz maaşı düşünmek bile istemiyorum zaten


 6. 6
  kafa dumanlı

  ualn tıp puanıyla itü uçak okuyanların aklına şaşıyorum ben ya bi sürü tanıdık var itü uçak bitirmiş kpss hazırlanıyo


 7. 7
  malsınızolum

  ya gidin uçakcımı olcaksınız


 8. 8
  koray

  ARKADAŞIM MEZUN OLDU İTÜ UÇAK MÜHENDİSLİĞİNDEN ŞİŞE CAM DA ÇALIŞIYOR NE ALAKAYSA :))


 9. 9
  Halil İbrahim

  lan ne kadar yalancı insan var gitmeyin diyenler emin olun sınava hazırlanıp oraya tercih verecek olanlar milletin gözünü korkutup oraya daha kolay yerleşmeye çalışıyorlar yazıklar olsun size


 10. 10
  aladağ

  şu bölümü bile kötüleyenler var.şaşarım akıllarına.kedi ciğer meselesi yani.bu bölüm mezunu olan bırak türkiyeyi dünyanın her yerinde paraya para demeden çalışır.


 11. 11
  yunus

  Beyler ben bu bölüme gitmek istyorum. 12.sınıfa kadar hiç öyle adam akıllı ders çalışmadım ama geçen sene 11.sınıfta dershaneye gittim. dershanenin nasıl anlattığını falan biliyorum. ve hergün düzenli bi şekilde çalışsam sizce kazanabilirmiyim? bu bölüm benim hayalim 🙂 ALLAH ın izniyle kazanırım gibime geliyo??????????


 12. 12
  mirhan

  arkadaşlar ankarada da ODTÜ havacılık ve uzay var aynı şey


 13. 13
  İbrahim

  Ya beyler bırakın kötülemeyi şurayı artık.İtü uçak müh bitirenler ankarada uçak sanayi var.Tanıdık Çalışıyo.Girer girmez aylık 4 milyar maaş ve 2 ayda bir bir maaş daha alıyorsunuz.Aylık 6 gibi geliyor.Kazanan uğraşmasın gitsin.Tıp 10 sene okucan ama geliştirirsen 50 milyar bile alırsın tıpta,geliştirmez kbb olursan alırsın 4 milyarı oturursun.Uçak mühendisliğini kesinlikle tavsiye ederim.Tek yerde var zaten daha ne olsun..


 14. 14
  giray

  beyler benim dayım uçak müh. pişman oldu maaş yüzünden o puana çok daha yüksek maaş alacağınız bölümler var kesinlikle başka birşey yazın


 15. 15
  adamm

  tutuyordu ama son anda vazgeçip tıp yazdm. inş pişman olmam


 16. 16
  biri

  Ya mnyak misiniz la ilk 10 bin siralamaya girion hangi bolume gidersen git ac mi kalican.


 17. 17
  Ottoman

  Uçak Müh son sınıf öğrencisiyim TAI de çalışıyorum. Uçak müh. kötülemek için afedersiniz ama gerizekalı olmak gerek. Bölüm zordur ama 4 sene sonunda kesinlikle mükafatını alırsınız. Puanı yeten ve mühendislik düşünen gözü kapalı yazabilir.


 18. 18
  arkas

  arkadaşlar uçak mühendiliği dünyaya açılan bir kapıdır. türkiyede havacılık sektörünün ne kadar geliştiğini bütün dünya biliyor.şu anda dünya sıralamasında 2.sırada yer alıyoruz. Bu açıdan uçak mühendiliği bu sektörde çok önemli yer arz ediyor.bu bölümü seçecek arkadaşlara tavsiyem kimsenin sözüne kulak asmayıp kazanmak için bol bol çalışın.inşallah emeklerinizin karşılığını alırsınız.


 19. 19
  tuğrul

  konya necmettin erbakan üniversitesinde de uçak mühendisliği var orası nasıl?


 20. 20
  melahat

  oğlum bu sene dınavlara girecek ucak müh.liği istiyor gibi net değil lütfen öğrenci olanlar öneri ve eleştiri yapınız.Oğlum iyi bir öğrenci puanı yüksek olacak gibi.


Sayfaya yorum yazınız

Yorumunuzu aşağıdaki kutuya yazınız ve Gönder'e tıklayınız.